Oferta Pracy

Pomocnik mechanika pracownik fizyczny

Praca od poniedziałku do piątku, +1lub2-e sobota-y w miesiącu. od 8 do 17
Zarobki uzależnione od umiejętności. dla początkujących
Wynagrodzenie miesięczne 4500 brutto
Wymagania :

- odpowiedzialność,
- chęci do pracy,
prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność

Oferujemy :
- umowę o pracę ubezpieczenie nie pełny etat
- wynagrodzenie podstawowe + godziny po standardowym czasie pracy
- fajną atmosferę
Zakres zadań:
Warsztat :umiejętność posługiwania się narzędziami
Podstawowe zadania na tym stanowisku pomoc przy:
Utrzymanie warsztatu i maszyn w czystości, wykonywać proste prace serwisowe
porządek na stanowisku pracy .
CV proszę wysyłać na e-mail mo@emkar.eu  lub zapraszam na rozmowę do siedziby firmy.
Jeżeli uważasz że 5000 na rękę to za mało nie aplikuj.
Nie jestem w stanie spełnić twoich wymagań.

Praca na stanowisku sprzedawca- magazynier
Praca od poniedziałku do piątku,+ 1 lub 2e-sobota-y  w miesiącu.  od 9-17
Zarobki uzależnione od umiejętności.

Oferujemy :
- umowę o pracę ubezpieczenie ,nie pełny etat
- wynagrodzenie podstawowe + godziny  po standardowym czasie pracy
- fajną atmosferę.

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

Wydawanie towarów

Kompletowanie zamówień i wysyłek

Układanie towarów

Przyjmowanie dostaw

Prace porządkowe na terenie magazynu firmy.

Idealny kandydat powinien:

Posiadać umiejętność obsługi komputera

Być sumiennym, dokładnym oraz odpowiedzialnym, posiadać prawojazdy kat. B.

CV proszę wysyłać na e-mail mo@emkar.eu  lub zapraszam na rozmowę do siedziby firmy.